Yeni İş Hediyesi, Yeni İşinde Başarılar Hediyesi

1404,00 TL 1296,00 TL

Yeni İş Tebrik Etmek İçin Kutularımıza Göz Atın

Yeni bir iş, farklı bir dönüm noktasına girmek, yeni bir sayfa açmak ve yeni bir heyecan demektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek ya da çalışanınızı motive etmek için yeni işlerini tebrik edebilirsiniz. Yeni iş tebrik etmenin en keyifli yolu ise, HelloBox ofis hediye kutusu konseptli kutularımızdır. Birçok özel ve farklı hediyeyi bir araya getirerek oluşturduğumuz bu eşsiz kutuları sevdiklerinize ya da ofis çalışanınıza hediye edebilirsiniz.

Hediye Kutunuzu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kime hediye alacağınız önemlidir. Eğer yakın arkadaşınızı tebrik etmek istiyorsanız, bolca kişisel detaylara yer verebilirsiniz. Örneğin, kaktüs çok seviyorsa içeriğinde kaktüs olan bir kutumuzu tercih etmek sizin için doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca, sevdiğiniz kişiye kutuyu gönderirken HelloCard seçerek yazı yazabilir, birlikte bir fotoğrafınızı yükleyerek kutunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Kişisel detaylara yer vermek her hediyede olduğu gibi, kutularımızı da bir üst seviyeye çıkaracaktır.

Sevgilinize hediye alıyorsanız bolca kalp detaylarına yer verebilirsiniz. Onun sevdiği şeylerin bir arada olduğu kutular doğru bir tercih olacaktır. Şık ofis hediyeleri, sevdiklerinizin masalarını süsleyerek onları çok mutlu edecektir.

Eğer çalışanınızı tebrik etmek istiyorsanız, daha resmi kutular tercih edebilirsiniz. Örneğin, defter ve kalem seti içerikli bir ofis çalışanına hediye kutusu, çalışanınızın motive olmasını sağlayabilir. Plan defteri, çalışanınızın not alması ve planlamalarını kolay yapabilmesi adına güzel bir tercih olabilir. Çalışırken çay ve kahve içmek herkese iyi gelir. Bu nedenle çay fincanı, kahve fincanı, bir kupa ya da çikolata içeren kutular, ofis çalışanına hediye için en güzel seçeneklerden biridir.

HelloBox İle Hediye Almak Artık Çok Kolay

Hazırladığımız onlarca orijinal yeni iş hediye kutusu ile hediye almak artık çok kolay! Sizler de sevdiklerinize başarı ve tebrik dileklerinizi iletmek istiyorsanız, kutularımız sizin için en doğru tercih olacaktır. Kutulara koyduğumuz ürünlerin kaliteli olmasına ayrıca önem gösteriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm şehirlere gönderim yapma imkanı ve İstanbul’da aynı gün teslim yapma seçeneğimizle, hediye almak için doğru adrestesiniz.