Bu Ürünü Paylaşın

Will You Be My Bridesmaid Hediye Kutusu

1.500,00 TL
Kargo ile Teslimat Kurye ile Teslimat
Teslimat Bedeli Ücretsiz + 59.90 TL
En Yakın Teslim Tarihi 19.06.2024 Çarşamba

Kurye ile teslimat için tarih seçin.
Bugün
19.6.2024
Yarın
20.6.2024HelloPhoto (+10 TL)
En unutulmaz anıların tek bir kareye sığdığı fotoğrafı, özel notunla birlikte HelloBox'a ekleyerek, hediye kutunu kişiselleştir. HelloPhoto ile fotoğrafını 10x15 boyutlarındaki baskıyla hediye kutuna eklemek için hazırlayalım!

Hellobox Bridal Collection!

Nedimeleriniz için en güzel hediyeyi sizler için hazırladık!

En yakınlarınızdan bu özel gününüzde yanınızda olmalarını olmalarını isterken bir HelloBox ile taçlandırmak sizce de çok şık olmaz mı?

Will You Be My Bridesmade Hediye Kutusu İçindekiler;

Pembe Flamingolu Jüt Portföy Çanta
Cute Kağıt Maske
Bridesmade Mottolu Yaldız Baskılı Premium Kupa*
Altın Rengi Ufak Not Defteri
Kirpik Kıvırıcı 
Uçuk Pembe Pretty Oje
Agriso Beauty Bitki Çayı
Pırlanta Taşlı Tükenmez Kalem
Will You Be My Bridesmade Kart**

* Birdesmade (Noun) A women who is like a sister, a friend in every way,  special person who is asked to share  in the Bride's Big Day!

**Kartın arkasına yazılmasını istediğiniz notunuzu sipariş sırasında notlar kısmına yazmanızı rica ederiz. Birden fazla nediminiz için sipariş verirseniz adreslerine göre notları dilerseniz mail olarak bizlere ulaştırabilir ya da dilerseniz notlar kısmına tüm detayları yazabilirsiniz.

TESLİMAT SEÇENEKLERİ;

GENEL BİLGİLENDİRME:

HelloBox'ınızın, seçtiğiniz özel bir gün içerisinde teslim edilmesini tercih ediyorsanız, satın alma esnasında göreceğiniz notlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

Kargo ile Teslimat

600 TL ve üzeri siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.

Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler, İstanbul içerisindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi gün teslim edilir. Diğer illere ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır.  Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kurye ile Teslimat (Sadece İstanbul İçin)

Saat 12:00'ye kadar verilen siparişlerinize aynı gün kurye ile teslimat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

12:00'ten sonra verilen ve kurye teslimat istenilen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde teslim edilecektir. Kurye hizmetimizden yararlanmak için teslimat seçeneklerinden kurye ile teslimat seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. 

Kurye teslimatını seçerek hediyenizin gitmesini istediğiniz ileri tarihli bir günü de notlar kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Kurye teslimatımız Pazar ve resmi tatil günlerinde mevcut değildir.

* Promosyonlu kurye kampanyamızda İstanbul'un bazı mahalleleri dağıtım ağı dışındadır. Bölge kontrolü yaparak sipariş oluşturmanızı rica ederiz. Bölge kontrol listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Birden Fazla Hediye Kutusu siparişlerinizde

 Birden fazla HelloBox alıp birbirinden farklı adreslere göndermek istediğiniz taktirde, bizlere notlar kısmında belirtmenizi rica ederiz. Dilerseniz teslimat listenizi, sipariş numaranız ile birlikte kurumsal@helloboxturkey.com adresine excel olarak mail de atabilirsiniz. 

Stok Kodu: HLBX032-32

Benzer Ürünler