Türk Kahvesi Hediye Setleri

605,00 TL 720,00 TL

Türk Kahvesi Setleri

Bazı hediyelerin hatırı kırk yıl geçse de hiç unutulmaz, tıpkı Türk kahvesi hediye kutusu gibi... Kahve severlerin çok hoşuna gidecek, hem lezzeti ve kokusu ile hem de şık kutusu ile unutulmaz bir deneyim yaşatacak Türk kahvesi setlerimiz sizleri bekliyor.

Her zevke ve her bütçeye hitap eden hediye kutusu setlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kutularımızı kaliteli malzemelerden oluşturarak beğeninize sunuyoruz. Kutularımızın içerisinde yer alan ürünler uzun sürekli kullanım için uygundur, bu sebeple hediyeniz sevdikleriniz için hiç unutulmadan kullanılır.

Türk Kahvesi Hediye Kutusu İçeriği

Kahve hediye kutusu herkes için özel olarak tasarlanmıştır. Annenize, babanıza, sevgilinize, öğretmeninize, arkadaşınıza, patronunuza istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Kutularımızın içeriğinde bulunan ürünlerden bazıları şu şekildedir:

·       Türk kahvesi fincanı

·       Türk kahvesi

·       Bardak altı peçete

·       Başucu sürahisi

·       Sukulent bitkisi

·       Çikolata çeşitleri

·       Kolonya çeşitleri

·       Dekoratif yastık

·       Bileklik

·       Mum

·       Bakır cezve

·       Çiçek buketi

·       Lokum

·       Çanta

·       Kitap

·       Kalem

Gibi daha pek çok ürünü hediye kutumuza ekliyoruz. İstediğiniz ürüne göre kutu tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kutunun içerisine özel bir not ekleyerek de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Satın alırken notlar kısmına istediğiniz mesajı eklemeniz yeterli. Mesajınızı seçeceğiniz kartın arkasına özenle yazarak kutunuza ekliyoruz.

Premium Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Premium Türk kahvesi hediye kutumuzda yer alan fincanlarımız seramik ve el yapımı ürünlerdir. Ürünlerimiz iki aşamalı fırınlama sürecinden geçtikten sonra 950 derece bisküvi ve 1040 derece sır pişirimi ile elde edilmektedir. Bu sebepten ötürü elde yıkanılması önerilir.

Kutunuzu özel bir günde göndermek istiyorsanız, satın alma sırasında göreceğiniz notlar kısmında istediğiniz tarihi belirtebilirsiniz. İstediğiniz günden önce ve özenli bir şekilde hediye kutunuzu hazırlayarak tam gününde teslim edilmesini sağlıyoruz. Kutularımızın güvenilir şekilde teslim edilmesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.

Sevdiklerinize hediye kutusu göndererek onları hem daha özel hissettirebilir hem de mutlu edebilirsiniz. Ürünlerimizi hediye etmek yerine isterseniz kendiniz de kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz tüm ürünleri bir arada sunarak sizleri memnun ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.