HEDİYE KUTUSU

1404,00 TL 1296,00 TL
702,00 TL 750,00 TL
1170,00 TL 1080,00 TL

Kutu Kutu Mutluluk

Özel günlerimizde veya ummadığımız zamanlarda hediye almak bizi mutlu eden, özel hissettiren olaylardan biridir. Aynı şekilde sevdiklerimizin ve önem verdiğimiz kişilerin de yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak da bizleri mutlu kılar. İşin özünde hatırlanmanın ve hatırlamanın ne kadar özel ve iyi hissettiren bir duygu olduğunu bilerek çıktığımız bu serüvende kutularımızı hazırlarken yine bu hissi kaybetmeden ürünlerimizi seçiyor ve özenle paketliyoruz.

Anlamlı Hediyeler Kalıcılı Anılar

HelloBox olarak, hediyenin kendisi kadar dışının da önemli olduğuna inanıyor bu yüzden hediye kutuları hazırlama kısmında da aynı özeni gösteriyoruz. Saten kurdeleler ve elle yazılmış notlarımızla her ayrıntıyı düşündüğümüz farklı konseptlerimiz ve amaca uygun paketlerimizle hediyelerinizi daha anlamlı kılmak için her gün daha da artan bir istekle ürünlerimizi sizler için hazırlıyoruz. Anlamlı hediyelerin hayatınıza kalıcı anılar katacağına inanıyor bu inancımızı da işimize yansıtıyoruz. İstediğiniz kategoriden seçtiğiniz kutunuzu özenle hazırladıktan sonra verilen adrese teslim edilmek üzere yola çıkartırken kutularımızın gittikleri yerlere mutluluk ve tebessüm getireceğini biliyoruz.

Hediye kutusu kategorilerimiz şu şekildedir:

·       Tüm hediye Kutuları

·       Ahşap hediye Kutuları

·       Mini hediye Kutuları

·       Hoş geldin Bebek

·       Doğum Günü

·       Yeni işinde Başarılar

·       Türk Kahvesi Setleri

·       Plaza – Kurumsal

·       Tebrikler/ Teşekkürler

·       Erkeklere Özel Hediye

·       Parti Hediye Kutuları

·       Annem – Babam

·       Patrona Özel Hediye

·       Gelin – Nedime Hediye Kutuları

·       Öğretmenlere Özel Hediye Kutuları

·       Seni Seviyorum

Amaca Uygun Kutular

İster patronunuza, ister aile üyelerinize, isterseniz sevgilinize, isterseniz arkadaşlarınıza doğum günü, partiler, önemli günler gibi pek çok özel ve anlamlı günde sevdiklerinizi belirlediğimiz kutu kategorilerimizden kendi seçtiğiniz kutuyla hatırladığınızı gösterebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hediye edecek pek çok ürünün arasından doğru olanı seçmek, doğru ürünü doğru zamanda sizlere sunmak için buradayız.

Hazırladığımız her kutuyu kendimiz için hazırlarcasına dikkatli ve titiz bir şekilde hareket ediyoruz. Kutularımızın içine koyduğumuz ürünleri seçerken ben olsam bu ürünü kullanır mıydım? Diye sorarak kutu içeriklerini yine aynı itina ve titizlikle hazırlıyoruz. Tüm hediye kutuları kategorimizin altında birbirinden zevkli ve seçmekte zorlanacağınız pek çok ürün sizleri bekliyoruz. Ayrıca, istediğiniz kutuyu bulmakta zorlandığınız zaman da bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel kutunuzu birlikte tasarlıyoruz.