Bu Ürünü Paylaşın

Premium Yeni Yıl Hediye Kutusu

593,00 TL
HelloCard Seç
Sepete Ekle
Kargo ile Teslimat Kurye ile Teslimat
Teslimat Bedeli Ücretsiz + 34.90 TL
En Yakın Teslim Tarihi 30.01.2023 Pazartesi

Kurye ile teslimat için tarih seçin.
Pazartesi
30.1.2023HelloPhoto (+10 TL)
En unutulmaz anıların tek bir kareye sığdığı fotoğrafı, özel notunla birlikte HelloBox'a ekleyerek, hediye kutunu kişiselleştir. HelloPhoto ile fotoğrafını 10x15 boyutlarındaki baskıyla hediye kutuna eklemek için hazırlayalım!

Yeni Yıl demek, sevdiklerini hediyeler ile mutlu etmek demek.. Hele ki birbiriyle uyumlu birden fazla hediyenin bir arada olduğu eşsiz bir kutu fikri birçok insanı heyecanlandırır. Tüm özel günde olduğu gibi yeni yılda da özenle tasarlanmış birbirinden renkli ve eğlenceli hediye kutuları sizleri bekliyor.

Premium Yeni Yıl Hediye Kutusu İçindekiler;
Vanilin Premium Özel Kutusunda El Yapımı Çikolata
Yeni Yıl Kolonyası - Paşabahçe'nin stoklarda bulunmaması sebebi ile Pomellos yılbaşı kolonyası ile gönderim sağlanacaktır. Kolonya görseli detaylara eklenmiştir.
Teamo Life Bitki Çayı
Masa Üzeri Çam Ağacı
This is Your Year to Sparkle Kupa Bardak
Yeni Yıl Tebrik Kartı

*Özel bir notunuz var ise bizlere notlar kısmında mutlaka belirtiniz, notunuz yeni yıl kartının arkasına yazılacaktır.
TESLİMAT SEÇENEKLERİ;

GENEL BİLGİLENDİRME:

HelloBox'ınızın, seçtiğiniz özel bir gün içerisinde teslim edilmesini tercih ediyorsanız, satın alma esnasında göreceğiniz notlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

Kargo ile Teslimat

250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.

Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler, İstanbul içerisindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi gün teslim edilir. Diğer illere ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır.  Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kurye ile Teslimat (Sadece İstanbul İçin)

Saat 12:00'ye kadar verilen siparişlerinize aynı gün kurye ile teslimat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

12:00'ten sonra verilen ve kurye teslimat istenilen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde teslim edilecektir. Kurye hizmetimizden yararlanmak için teslimat seçeneklerinden kurye ile teslimat seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. 

Kurye teslimatını seçerek hediyenizin gitmesini istediğiniz ileri tarihli bir günü de notlar kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Kurye teslimatımız Pazar ve resmi tatil günlerinde mevcut değildir.

* Promosyonlu kurye kampanyamızda İstanbul'un bazı mahalleleri dağıtım ağı dışındadır. Bölge kontrolü yaparak sipariş oluşturmanızı rica ederiz. Bölge kontrol listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Birden Fazla Hediye Kutusu siparişlerinizde

 Birden fazla HelloBox alıp birbirinden farklı adreslere göndermek istediğiniz taktirde, bizlere notlar kısmında belirtmenizi rica ederiz. Dilerseniz teslimat listenizi, sipariş numaranız ile birlikte kurumsal@helloboxturkey.com adresine excel olarak mail de atabilirsiniz. 

Stok Kodu: YENİYIL100

Benzer Ürünler