Sipariş ve Teslimat BilgileriSipariş Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Fatura bilgileriniz ile kargonun teslim edilmesini istediğiniz adres bilgilerini ayrı ayrı girmeyi unutmayınız. Firmamız e-fatura mükellefi olup, faturanız e-fatura olarak e-posta adresinize gelecektir. Hediyenizin içerisinde ya da kargo kutusunun üzerinde hiçbir şekilde basılı fatura bulunmayacaktır.

Özel bir notunuz var ise bizlere notlar kısmında mutlaka belirtiniz, notunuz seçtiğiniz kartın arkasına yazılacaktır. Kart seçimi yapmazsanız notunuz HelloBox kartı arkasına yazılarak hazırlanacaktır. Notunuzun altına hangi isim yazılmasını istiyorsanız bu da belirtmeyi unutmayınız. Belirtmediğiniz durumlarda siparişte geçen isim ve soyisim yazılacaktır.  


Teslimat Şartları;

Saat 12:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün, 12:00 sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün İstanbul çıkışlı olarak kargoya verilmektedir.

İstanbul için hafta içi saat 12:00'ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün kurye ile gönderilebilmektedir. Bu hizmet ekstra +30 TL ücret farkı ile verilmektedir. Satın alma işleminiz sırasında opsiyon olarak sizlere sunulacaktır. Bu hizmet tatil günlerinde ve Cumartesi, Pazar günleri sağlanamamaktadır. Bu günlerde bu hizmeti seçmeniz durumunda siparişiniz bir sonraki iş gününde kurye ile teslim edilecektir. 
Not: Bu hizmete Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Tuzla ve Gebze bölgeleri dahil değildir, bu bölgeler için lütfen kargo seçeneği ile devam ediniz.

Hediyenizin özel bir günde ulaşmasını istiyorsanız bunu bize sipariş esnasında "Notlar" kısmında belirtmeniz yeterlidir. Sipariş çıkışınız bu güne göre organize edilecektir.