Mağazacılar Günü Hediye Kutuları, Mağazacılar Günü Hediyeleri

12 Mart Mağazacılar Günü Hediyeleri

Kutlamalar hayatın bir parçasıdır. Bazı kesimler bunu ticari olarak düşünse de, özel günlerde insanlar mutlaka bir hediye beklerler. Bu özel günlerden bir tanesi de Mağazacılar Günü Hediyeleridir.

Pandemi döneminde büyük yara alan mağazalar, şimdi tekrar canlanmaya başladığı bu dönemlerde, mağaza çalışanlarına her zamankinden daha çok iş düşmektedir. Bu sene bu özel gün daha da anlamlı olacaktır.  Kurumlar bu özel günde daha çok çalışanlarını motive etmeli ve onlara firma kültürünü yansıtacak ve tabiki işlerine yarayacak anlamlı hediyeler vermelidirler. Mağazacılar günü hediye kutularının içerisinde yer alacak olan kurumsal tebrik kartındaki mesaj da çok doğru olmalı ve kurumu yansıtmalıdır.

Mağazacılar Günü Hediye Kutularına neler eklenebilir?

Firma logonuzu ve günün mesajını ileten bir kupa, hem kurum kültürünü yansıtacak hem de o günün anısına her zaman saklanan bir ürün olacaktır.

Logolu Türk Kahvesi Fincanları da çok popülerdir. Yanında türk kahvesi ile beraber bir kutu yapıldığında ortaya çok güzel konseptler çıkmaktadır.

Lokum, çikolata gibi tatlı atıştırmalıklar her zaman kutularda çok sevilmektedir.

Termos sürekli mobil olarak çalışan arkadaşlar için çok uygun bir üründür.

French Press ve filtre kahve hediye kutularında en çok tercih edilen ürünlerdir.

MokaPot ücret olarak biraz daha yüksek olmasına rağmen yeni nesil kahveler ve kahve düşkünleri için vazgeçilmez bir üründür.

Mağazacılar Gününü kutlayan not kartları kutuların olmazsa olmazlarıdır.

Mağazacılar Günü Hediyelerini Nasıl Tasarlarız?

Gelin kutularınızı beraber hazırlayalım. Talepleriniz için bizlere kurumsal@helloboxturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

12 Aralık Mağazacılar Gününde sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.