Bu Ürünü Paylaşın

Kokteyl Gecesi Hediye Kutusu

Stokta Yok
Kargo ile Teslimat Kurye ile Teslimat
Teslimat Bedeli Ücretsiz + 59.90 TL
En Yakın Teslim Tarihi 29.02.2024 Perşembe

Kurye ile teslimat için tarih seçin.
Yarın
29.2.2024
Sevdiklerinize hediye vermekten daha güzel olan tek şey, onları aynı anda birçok hediye ile mutlu etmektir. Bu sebeple biz HelloBox yolculuğumuza "Hediye Vermenin Yeni Yolu" diyerek başladık. Her zevke göre birbirinden özel hediye kutuları, HelloBox'ta sizleri bekliyor!

Kokteyl Gecesi Hediye Kutusu İçindekiler;

Witch Craft Cocktails Kokteyl Kitabı - *İngilizce olarak görsellidir. (İthal-Hard Cover)

Goldie Kokteyl Bardakları

Godiva Cello Naps Napoliten Çikolata

Atelier Rebul 50 Ml Cam Şişe Kolonya

Thank You Not Kartı *Opsiyoneldir.

*Özel bir notunuz var ise bizlere notlar kısmında mutlaka belirtiniz, notunuz HelloCard adımından seçeceğiniz kartın arkasına yazılarak özenle hazırlanacaktır.

**WitchCraft Cocktails Kitap Açıklaması

A stunning collection of 70 witchcraft-inspired drink recipes with inspiration for creating your very own spirited cocktails to benefit your practice.

For centuries, witches have been using spirits of all forms during rituals and celebrations. Now, today’s modern witch can learn how to make the perfect powerful witchcraft cocktail.

All you need is a delicious and easy recipe, a bottle of your favorite booze, and a desire to get witchy. In WitchCraft Cocktails, you will find 70 recipes for alcohol-based beverages that are sure to help you in your craft. Designed for healing, spells, offerings, and just plain fun, there’s nothing these boozy drinks can’t do! Need a love potion to help woo your lover? Maybe a tincture to heal a cold? Or perhaps you’re looking for the perfect witch-themed signature cocktail to serve at your next gathering. Regardless of what you’re looking for, this book has you covered and includes tips on how to use your witch’s brew to further your practice—and have fun!

(Tanıtım Bülteninden)

TESLİMAT SEÇENEKLERİ;

GENEL BİLGİLENDİRME:

HelloBox'ınızın, seçtiğiniz özel bir gün içerisinde teslim edilmesini tercih ediyorsanız, satın alma esnasında göreceğiniz notlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

Kargo ile Teslimat

600 TL ve üzeri siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.

Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler, İstanbul içerisindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi gün teslim edilir. Diğer illere ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır.  Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kurye ile Teslimat (Sadece İstanbul İçin)

Saat 12:00'ye kadar verilen siparişlerinize aynı gün kurye ile teslimat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

12:00'ten sonra verilen ve kurye teslimat istenilen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde teslim edilecektir. Kurye hizmetimizden yararlanmak için teslimat seçeneklerinden kurye ile teslimat seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. 

Kurye teslimatını seçerek hediyenizin gitmesini istediğiniz ileri tarihli bir günü de notlar kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Kurye teslimatımız Pazar ve resmi tatil günlerinde mevcut değildir.

* Promosyonlu kurye kampanyamızda İstanbul'un bazı mahalleleri dağıtım ağı dışındadır. Bölge kontrolü yaparak sipariş oluşturmanızı rica ederiz. Bölge kontrol listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Birden Fazla Hediye Kutusu siparişlerinizde

 Birden fazla HelloBox alıp birbirinden farklı adreslere göndermek istediğiniz taktirde, bizlere notlar kısmında belirtmenizi rica ederiz. Dilerseniz teslimat listenizi, sipariş numaranız ile birlikte kurumsal@helloboxturkey.com adresine excel olarak mail de atabilirsiniz. 

Stok Kodu: HLBX2022-04-45

Benzer Ürünler