Doğum Günü Hediye Kutuları - Doğum Günü Hediyeleri

1014,00 TL 936,00 TL
1170,00 TL 1080,00 TL
1404,00 TL 1296,00 TL
1404,00 TL 2500,00 TL
702,00 TL 750,00 TL

HelloBox ile Hediyelerinizi Sınırların Ötesine Taşıyın

Sevdiklerimizin doğum günlerinin, kendilerini en özel ve en değerli hissettikleri gün olmasını isteriz. En özel günlerin en güzel hediyelerini bulmakta bazen zorlanabiliriz. İşte bu noktada, HelloBox olarak sizlere sevdiklerinizi şaşırtabileceğiniz farklı koseptlerde sürpriz kutular hazırladık. Hem de yalnızca bir değil, birçok hediyenin bir araya gelmesiyle oluşturduğumuz bu orijinal kutuları sevdiklerinize hediye edebilir, standartların dışına çıkarak onları çok mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerimizi Nasıl Mutlu Ederiz?

Tek başına bir çiçek, bir kupa ya da bir kravat almak içimize sinmeyebiliyor. Böyle durumlar için birçok hediyenin bir arada olduğu doğum günü konsept kutu fikri, son yıllarda oldukça revaçta! Siz de sevdiklerinizi konsept hediye kutusu ile mutlu etmek istiyorsanız, hediye kutularımızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları veriyoruz:

·       Doğum günü olan kişinin sevdiği şeyleri göz önünde bulundurarak, ona göre bir hediye kutusu tercih edin. Örneğin Türk kahvesini çok seviyorsa Türk kahvesi olan ya da fincan içeren bir kutu içeriği tercih edebilirsiniz. Ya da köpekleri çok seviyorsa, üzerinde köpek resmi olan bir çorap onu çok mutlu edecektir. Her zevke hitap eden doğum günü hediye fikirleri mevcuttur.

·       Doğum günü olan kişi anneniz, babanız, kardeşiniz, kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız olabilir. Hiç merak etmeyin. Her biri için ayrı ayrı kutu içeriklerimiz mevcuttur. Tek yapmanız gereken, kutu içeriklerini inceleyerek karar vermek!

·       Eğer konsept bir doğum günü kutlaması planlıyorsanız, bizim konsept kutularımız ilginizi çekebilir. Örneğin flamingo konseptli bir doğum günü organizasyonu yapıyorsanız, flamingo içerikli hediye kutumuz doğum günü hediyesi için biçilmez kaftan olabilir!

·       HelloBox kutularla hediye kutunuzu kişiselleştirmek için bir fotoğraf yükleyebilir, istediğiniz bir HelloCard seçerek doğum günü olan kişiye not yazabilir, kişisel detaylara yer vererek sevdiğiniz kişinin çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Eşsiz Hediyelerin Adresi HelloBox

Konsept kutuları oluştururken, en önem verdiğimiz konu, kutunun içine koyduğumuz tüm ürünlerin kaliteli olmasıdır. Siz de bu benzersiz ve orijinal hediyelerin bir araya geldiği kutuları sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız, yüzlerce doğum günü hediye kutusu için HelloBox’a göz atmalısınız. Bütün şehirlere hızlı gönderim ve İstanbul içi aynı gün teslimat imkanıyla, sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay.