Kurumsal Referanslar

İşimizin en sevdiğimiz yanı sizin talepleriniz doğrultusunda özel kutular tasarlamak.

Kurumsal bir etkinliğiniz için hediye kutusu tasarlatabilirsiniz ya da çalışanlarınıza bayram, yeni yıl gibi özel zamanlar için hediye kutuları organize edebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz için özel bir departmanımız mevcuttur, tüm kurumsal siparişler için www.helloboxcorp.com web sitemizdeki İlham Veren Projelerimizi de inceleyebilirsiniz.
Tüm bunların yanı sıra yeni işe giren bir personeliniz için güzel bir ofise hoş geldin kutusu tasarlayabilir ya da beraberce yeni terfi alan birinin terfisini güzel ve anlamlı bir kutu ile beraber kutlayabiliriz. Yanı sıra yeni doğum yapan personelleriniz için Bebek Hediye Kutularımızı inceleyebilirsiniz, talepleriniz doğrultusunda yepyeni bebek kutuları da sizler için organize edebiliriz.
NASIL İŞLİYOR?
1- Bize e-mail ile kurumsal talebinizi iletmenizi rica ederiz.

2- E-mailinizde telefon numaranızı da yazmanızı rica ediyoruz, sizleri hemen arayacak ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere özel numune kutu çalışması ve fiyatlandırması yapılacaktır.

3- Tüm detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra ürünleriniz istediğiniz adette, içlerine istediğiniz kartlar yerleştirilerek firmanıza istediğiniz gün teslim edilecektir.

İrtibata geçmek için lütfen; info@helloboxturkey.com adresine bilgilerinizi gönderiniz.

En kısa zamanda görüşmek üzere,
HelloBox Ekibi

HEDİYE KUTUSU ALTERNATİFLERİ

Her zevke göre bir Hellobox mutlaka vardır.

HelloBox Klasik Hediye Kutuları
HelloBox Klasik Hediye Kutuları
HelloBox Mini Hediye Kutuları
HelloBox Mini Hediye Kutuları
HelloBox Naturel Ahşap Hediye Kutuları
HelloBox Naturel Ahşap Hediye Kutuları
HelloBox Cotton (Bez Çanta Hediye Setleri)
HelloBox Cotton (Bez Çanta Hediye Setleri)

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları