Anneye - Babaya Hediye Kutuları

1170,00 TL 1080,00 TL

Annem – Babam

Sevdikleriniz için özel olan günlerde onlara her zaman kendilerini özel hissedecekleri eşsiz hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Klişeleşmiş çiçeklerin ve ayıcıkların dışında daha birçok farklı ve şık hediye seçenekleri sunan Hello Box anneye hediye kutusu hazırlama konusunda firmamızı tercih eden müşterilerimiz ile yakından ilgilenmektedir.

Annelere Özel Hediye Kutuları Nelerdir?

Bizleri dünyaya getirip eşsiz yaşamın nimetlerinden faydalanmamızı sağlayan annelerimiz için firmamız olarak biz de daima eşsiz ve şık hediye kutuları hazırlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz de bu eşsiz ve kaliteli kutularımızdan sevdiklerinize hediye etmek isterseniz, internet adresimizden detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz çok kapsamlı hediye kutularımız bulunmaktadır.

Anneler gününde, doğum günlerinde ve siz değerli müşterilerimiz için özel bir anlam taşıyan bütün günlerde firmamızın hazırlamış olduğu hediye kutularından tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz kendi kutunuzu da oluşturabilirsiniz. Anneye hediye kutusu seçiminde kaliteli ve şık bir hediye kutusu oluşturmada firmamız siz değerli müşterilerimizin yerine birçok kutu seçeneği sunmaktadır.

Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz hediye kutularımız aklınızdaki hediye kutusu ile tam olarak uyuşmuyorsa, mail adresimizden firmamız ile iletişime geçmeniz halinde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kişiye özel hediye kutuları da oluşturmaktayız. Daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde geliştirmekteyiz.

Hediye kutularımızı oluşturan ürünler:

● Kalıcı ve ferah kokulara sahip kolonya

● Farklı desen ve renklerde kahve fincanları

● İsteğe göre kitap

● El yapımı, kaliteli çikolatalar

● Farklı aromalarda çaylar

● Çeşitli kahveler

● French press

● İsimli kupalar

Babalara Özel Hediye Kutuları Nelerdir?

Özel günlerde erkekler için hediyeler seçmek genellikle daha zor ve yorucu olmaktadır. Hediyelik eşyalar konusunda kadınlar için daha fazla seçeneğin ön planda olması sebebiyle, çoğu zaman babalar için alışılmışın dışında ve güzel bir hediye bulmak oldukça zaman almaktadır.

Firmamız olarak değerli zamanınızdan harcamamanız adına, müşterilerimiz için hali hazırda babaya hediye kutusu seçeneğimiz ile hizmet sunmaktayız. Babalarınıza gömlek ve kravat gibi alışılmış hediyelerin dışında, özel bir hediye vermek istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Babaya hediye kutusu hizmetimizde kullandığımız mevcut ürünler:

● Kalıcı ve kaliteli kokulara sahip kolonyalar

● Sakal tarağı

● Sakal şampuanı

● İsimli ve renkli kupalar

● Ajandalar

● Deri kart cüzdanı

● Çeşitli kahveler

● French press

● Çelik termos

Bunların dışında kaliteli daha birçok ürünlerimiz mevcuttur. Firmamızı tercih ederek bu ürünlerden kişisel bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.