Hellobox Naturel Ahşap Hediye Kutuları

Ahşap Hediye Kutuları

HelloBox Hediye Kutularımızın bir seçeneği olan ahşap hediye kutuları sayesinde sevdiklerinize hediyelerini natürel kutular içinde verme imkânı bulursunuz. Karşınızdaki kişiye veya bir firmaya verilen önemi göstermek için anlamlı bir hediye olması sizi daha akılda kalıcı yapacaktır. Vereceğiniz hediyenin daha anlamlı ve özel olması için ise, ahşap hediye kutuları günümüzde çokça tercih edilmeye başlamıştır.

Ahşabın Farkı

Ahşap hediye kutusu verilecek hediyeye daha çok anlam yüklerken görüntü olarak da çok hoş bir izlenim bırakacaktır. Birinci sınıf kalite kullandığımız ahşap kutularımızın içinde seçtiğiniz hediyeleriniz çok daha çarpıcı ve albenili duracaktır. Ayrıca, ahşap kutular gösterişli bir etki ve zengin görünümün ifadesi olarak da öne çıkmaktadır. Birçok amaç altında farklılık gösteren hediye verme işi kurumsal bir sebeple veya özel, bireysel bir sebeple de olabilir. HelloBox olarak, istenilen amaca uygun şekilde birbirinden renkli, kullanışlı ve anlamlı ürünleri içinde barındıran kutularımızla sevdiklerinizi ve önem verdiğiniz kişi ve firmaları memnun etmenize yardımcı oluyoruz.  En özel hediye sunumları için ahşabı tercih etmek isterseniz sunduğumuz konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz konsepti bulamazsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kafanızdaki hediyeyi ve kutuyu birlikte tasarlamaktan mutluluk duyacağız.

Ahşap Seçeneklerimiz

Ahşap hediye kutularında sunduğumuz seçeneklerimiz şu şekildedir:

·       Natural HelloBox (baby girl & boy)

·       Nude Tones Bebek Hediye Kutusu

·       Premium Ahşap Seri Şarap Hediye Kutusu

·       Premium Ahşap Yeni Doğan Bebek Hediye Kutusu

·       Premium Enerjik Hediye Kutusu

·       Premium Gözlü Türk Kahvesi Hediye Kutusu

·       Premium Kalpli Fincan Hediye Kutusu

·       Premium Lavanta Hediye Kutusu

·       Premium Pink Hediye Kutusu

·       Unicorn Kız Bebek Hediye Kutusu

Bir bebeğin getirdiği heyecan ve o tarifsiz duygular daha anne karnında başlar. Biz de heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak olarak yeni doğan, kız ve erkek bebek konseptlerimizle miniklerimizi ve sizleri düşündük.

En sevilen temalardan biri olan ayıcık ve unicornu seçerek içine amigurumi bebeği, kupa, saç tokası, magnet, müslin örtü, çerçeve ve biberon ekledik. Özel notlarınız için de HelloCard’ı düşündük. Öte yandan, hediye vermenin yeni yolu mantığıyla çıktığımız bu yolda her zevke hitap etmeye çalıştık ve özel ahşap kutular tasarladık. Miniklerimizin yanı sıra siz büyüklerimiz için de hazırladığımız kutulardan biri olan Premium şarap, Türk kahvesi ve Naturel Collection gibi ahşap kutularımızdan oluşan birbirinden özel ve hoş kutularımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.