Yeni Yıl Hediye Kutusu Çalışmalarımız Ne Durumda? Yılbaşı Hediye Kutuları nasıl olacak?

Yeni Yıl Hediye Kutusu Çalışmalarımız Ne Durumda? Yılbaşı Hediye Kutuları nasıl olacak?
Size bir sır verelim mi? Ne zaman yeni tasarım hediye kutularımızın fotoğraf çekimleri bitiyor ve yayına geçiyorlar, bu hediye kutuları yayınlanmadan önce uykusuz geceler geçiriyoruz, hem yoğunluktan hem de bu kadar yaratıcılık, zaman ve ciddi finansal yatırım harcandıktan sonra o son sıçramayı yapmak ve beğenilerinize sunmak bizleri çok heyecanlandırıyor. Çok şanslıyız ki, her yeni koleksiyonda gösterdiğiniz ilgi ve güzel yorumlarınız sayesinde de yorgunluklar unutuluyor. 

Bu koleksiyonların en önemli ve en heyecanlısı tabiki Yeni Yıl Hediye Kutularımız oluyor. Tüm ürünler yeni yıla, yeni başlangıçlara özel olarak seçilip, kombinleniyor. Kadına özel yeni yıl hediyesi ne alınır, erkeğe özel yeni yıl hediyesi ne alınır, sevgiliye özel yeni yıl hediyesi ne alınır, yeni yıla yakın doğum yapan arkadaşa ve yeni doğan bebeklere ne hediye alınır… gibi uzayan bir liste sorunun cevabını önce kendi içimizde düşünerek, ürünlerini bir araya getirerek ve hediye konseptlerini belirleyerek hayata geçiriyor ve bu hediye kutularımızı beğeninize sunuyoruz.

Biz şimdiden yeni yıl çalışmalarımıza başladık, hem kurumsal yeni yıl hediye setleri ve hem de HelloBox Yeni Yıl Koleksiyonu ile çok yakında karşınızda olacağız. Kurumsal hediye kutularımız ve kurumsal hediye setleri için yepyeni bir oluşumla 2020 senesinde müthiş bir başarıya imza attık ve HelloBoxCorp'u hayata geçirdik. Buraya tıklayarak kurumsal yeni yıl hediyeleri için güncellemeleri takip edebilirsiniz. www.helloboxcorp.com sitesinden teklif formumuzu doldurarak da bizlere ulaşabilir ve kurumsal yeni yıl hediyeleri için teklif alabilirsiniz.

Sizler yeni yıl hediye kutularında neler görmek istersiniz? Hangi ürünler sizin favoriniz? Yeniyıl hediyelerinde kutularda kullanmamızı istediğiniz Türk Designer markalar var mı? Tüm önerileriniz için lütfen bize yazın görüşleriniz bizler için çok değerli.

Desteğiniz ve sevginiz için çok teşekkür ederiz. Bizler her gün büyüyen, işi mutlu etmek üzerine kurulu kocaman bir aileyiz.

Sevgiler,

HelloBox Ekibi 


Yorumlar



Bu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.