Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et...

Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et...

Yeni yıla yaklaştığımız bu zamanlar herkesin heyecanla beklediği zamanlar değil midir? Heryer ışıl ışıl, göz alabildiğine kırmızı dekorasyonlar, tatlı yeniyıl süsleri, yeni yıl planları ve heyecanları ile insanlara müthiş güzel duygular yaşatır.

Yeni yıl yaklaşırken herkes bir hediye telaşına düşer, ağacın altına en güzel hediyeleri koymak, en sevdiklerinizin bu yeni yıl heyecanına ortak olmak müthiş güzel duygulardır.

Biz HelloBox olarak sizler için özenle bir çok Hediye Kutusu design ettik, biraz bahsetmek gerekirse, hediye kutularımızı yeniyıldan önce ofise göndererek sevdiklerinizin yeni yıl ruhunu masalarında erken yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Renkli defterleri, ufak masa çamları, kırmızı kalemleri, yeni yıl mumları ile çok güzel setler sizleri bu hediye kutularında bekliyor olacak.

Yanı sıra göndereceğiniz Hediye Kutuları ile sevdiklerinize espirili mesajlar da verebilirsiniz, örneğin bu sene çok yorulan arkadaşınıza “Santa Says Relax” kutusu ile süpriz yapmaya ne dersiniz? Ya da çok sevdiğiniz bir çift arkadaşınızın evine giderken Şampanya Kadehli ya da şarap kadehli hediye kutularımız çok uygun ve değişik bir yeni yıl hediyesi olacaktır.

Helloboxların hepsi yeniyılda kırmızı kurdeleleri, noel baba etiketleri ile sizleri bekliyor.

Daha fazlası için linke tıklayınız.. Yeni Yıl Hediye Kutuları


Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et... Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et... Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et... Yeni Yıl Hediye Kutuları ile Mutlu Et...

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.