Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları
Hamileliğin ilk anlarından itibaren anneyi bir heyecan sarar, en yakın arkadaşlar, ailenin yakınları da bu heyecana eşlik ederler, dünyaya gelecek olan yeni aile üyesi müthiş bir heyecan ve hazırlık ile beklenir. Hediye kutularımızı bu zamanlar düşünerek oluşturduk, isterseniz bebek doğduğunda hastaneye, dilerseniz eve, ya da daha ilk hamilelik haberini aldığınızda bu heyecana HelloBox ile ortak olmanız en büyük dileğimiz. Bu dileğimizi gerçekleştirebilmek için her türlü zevke, amaca, düşünceye hitap edebilecek bebek hediye kutuları hazırlamaya çalışıyoruz.

Herkesin aklında aynı soru olduğunu düşünüyoruz! Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır? Biz bu sorudan yola çıkarak ürünleri doğru kombinasyonlarda bir araya getirerek sizler için en güzel kombinleri yapmaya çalıştık.

Bebek Hediye kutularımız ahşap kutularda, ya da standart HelloBox Classic ya da mini kutularında sunulmaktadır. Yanı sıra çok talep gören Yeni Doğan Bebek Hediye Sepetlerini de sizler için hazırladık ve içerisinde aklımıza gelen bir bebeğin ihtiyacı olabilecek her şeye yer vermeye çalıştık.

Bebek hediye kutularımızda kullandığımız ürünlerin tamamının sertifikalı, oyuncakların organik, bakım malzemelerinin bilinir firmalar olmasına çok önem veriyoruz. Kutularımızda gördüğünüz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bebek hediye kutularımızda yer verdiğimiz ürünlerin hepsi ekibimizce özenle seçilmekte ve depolarımızda hijyen kuralları dahilinde muhafaza edilmektedir.

Bazı bebek hediye kutularımızı tamamen bebeklere özel hazırlarken bazı hediye kutularımızda da anneleri de unutmadık ve bu heyecanlı serüven de onların emeklerini, özverilerini ve heyecanlarını paylaşarak onlara da hediye kutularında ufak jestler ile yer vermek istedik. Hediye kutularımızda yer alan “Mama Needs Some Coffee” bardaklarımız en çok ilgi gören ürünlerden biri oldu 😊

İkiz bebek bekleyen anneleri de unutmadık! İkiz bebek hediyemizde de sloganımız “Double The Love, Double The Coffee” oldu, evet bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktı....  😊😊

Kurumlarda ise eskiden gelen bir gelenektir, doğum iznine ayrılan anneye hediye vermek ya da hediyeyi doğumdan sonra hastaneye ya da eve göndermek. Kurumlar bu şekilde çalışanlarına verdikleri değeri de gösterirler ve bu firma ile çalışan arasında kurulan bağ için çok önemlidir. Burada alışılmışın dışına çıkarak, annelere ve yeni doğacak dünyalar güzeli bebeklerine güzel bir yeni doğan bebek hediyesi vermek istiyorsanız gelin bu hediyeyi beraber, bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda beraber oluşturalım. Bu konuda bir çok köklü ve kurumsal firma ile beraber çalışmaktayız, sizleri de aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyarız. Bebek Hediyeliklerimiz ile ilgili bizlere e-mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Peki hediye notları... En çok zorlandığımız içimizi tam da dökemediğiniz noktada HelloBox olarak sizlere ilham verecek bir kaç bebek hediye kutusu notunu sizler için düzenledik.

Dünyanın en güzel duygusunu yaşadığınız bu zamanların keyfini çıkartın, sizi seviyorum, ailenize sağlık ve mutluluk diliyorum.

Allah bebeğinizi analı babalı büyütsün, ailenizin minik üyesi tüm ailenize bolluk bereket ve mutluluk getirsin. Mutlulukla büyütün.

Minicik eller, ufacık atan bir kalp... Ailenize gelen en güzel mutluluk. Tebrik eder, mutlu bir ömür dileriz.

Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz.

İlk gülüş, ilk bakış, ilk dokunuşla dünyaya merhaba diyen evladınızla saadet dolu bir yaşam diliyorum

Sizin gibi insanların daha çok bebek sahibi olması ve dünyanın daha güzel bir yer olması dileklerimizle...

Yeni doğan bir bebek kokusundan daha güzel bir koku yoktur, bu anların tadını en güzel şekilde çıkartman dileklerimizle..Bebeğin ile mutlu bir ömür dilerim.

Karıma Yeni Bebek Hediyesi Notu:
Şimdi çok daha büyük bir aileyiz, bana baba olmak duygusunu yaşattığın için sana minnettarım karıcığım

Dede ve Anne/Babaannelerden Yeni Doğanlara mesaj var;
Torun sevgisini bana yaşatan değerli kızım, evlatlarınla bir ömür mutluluklar dilerim


Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları
Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları
Yeni Doğan Bebek Hediyeleri ve Yeni Annelere Hediyeler - Bebek Hediye Kutuları

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.