Şimdi Kurumsal Hediye Kutularının Zamanıdır

Şimdi Kurumsal Hediye Kutularının Zamanıdır
Yıl sonu yaklaşıyor. Bir çok kurumsal firma için terfi vakti geldi. Sanırım tam da bu zamanda çalışanlara hediye edilebilecek en iyi kurumsal hediyelikler özellikle şahsa özel olacağı için titiz ve dikkatli seçilmeli. Bu seçimler yapılırken kurumunuzla ilgili küçük detaylarda çok önemli. Mesela kurum logonuzun renklerinden oluşan bir hediye kutusu, içi renkli özel iç dolgu kağıtları muhteşem olur. Kutu üzerinde kurum logosu ve içinde kuruma ait bir not. Çalışanınızı daha başka ne mutlu edebilir ki ?Kurumsal hediyelik eşyalar aslında sıradan ürünlerden oluştuğu düşünülen çoğu zaman kolay seçilen hediyeler olarak görülebilir. Fakat aslında bunu size daha kolay kılacak bir durum daha var ki o da HelloBoxTurkey tarafından sunulan özellikle her zevke hitap edebilecek şekilde hazırlanan hediye kutuları. Sizin tek yapmanız gereken kurum logonuzu , dilerseniz yine kurum logonuzun renklerine uygun iç dolgu kağıtları seçerek hem zamandan tasarruf etmiş olur hem de bu işi profesyonellere bırakarak rahat edebilirsiniz.

Kurum tarafından hediye alan bir personel kendini daha motive olmuş hissedecek ve işlerine daha fazla odaklanacaktır. Çünkü biz insanlar her zaman takdir görmeyi bir çok şeyden üstün tutarız.Yapılan işin maddi karşılığını alsak bile bir takdir görmek o ay ki alınan maaştan daha değerlidir.Bunun bilincinde olan kurumlar özellikle hediyelik eşya seçimlerine ayrı bir dikkat göstermeli. Çünkü verilecek hediye kişiye özelse onu yansıtan ürünler olmalı. Bunu hitap etmeli. Aynı zamanda kurumun çizgisini de yansıtmalı.

Kurumlar genellikle hediyelik eşya seçimlerinde kendi vizyon ve misyonlarına özgü ürünler tercih eder. Doğru bir yaklaşım ama tek taraflı bir yaklaşım olur bu. Hem kurum vizyonu hem de personel misyonu odaklı olmalıdır seçimler. Çünkü kurum ve personel bir bütündür. Birbiriyle etkileşimli olan bu iki unsurun ikili bağları da aynı ölçüde kuvvetli olmalıdır. Kurumlar hediyelik eşya seçimlerinde buna mutlaka dikkat etmeliler. Personelini çok iyi tanımalı kurumlar her açıdan.

Verilecek hediyeler aynı zamanda kurumlar için reklam niteliği de taşıyacağı için özenli seçim bir kez daha önem kazınır. Personele hediye edilecek bir kurumsal hediye kutusunda şirkete özgü ürünlerde olmalıdır ki bu amaçta yerine gelmiş olsun. Aslında kurumlar bu uygulama ile bir çok şeyi bir arada yapmış olacaktır. Gerek personel moral motivasyonu , gerekse de kendi vizyon ve misyonuna uygun ilerleyişi ve en önemlisi reklam ağını kuvvetlendirmiş olacak. Çünkü reklama ayıracakları bütçelerin çok azına bu tip hediyelik eşya kutuları ile bunu ilk ağızdan yapmış olacak ve TV reklamlarından bile etkili olan sözlü reklamın gücünün farkındalığını yaşayacaklar.

Unutulmamalı bugün yazılı ve görsel medyadan bile daha üstünü dilden dile yayılan reklamdır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirebilir ve personel bağınızı da kuvvetlendirmiş olursunuz..

Kurumsal siparişleriniz için bizlere info@helloboxturkey.com adresinden veya 0533 5047332 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.