Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler Günü Hediyesi
Doğduğumuz andan itibaren hayatımıza yüzlerce insan girip çıkıyor. Ailemiz, akrabalarımız, arkadaşlarımız… Ama bizler için en önemli dönmelerde anaokulundan üniversiteye kadar hayatımıza onlarca öğretmen giriyor. Hepsi apayrı bakış açıları katıyor hayatımıza. Çocukluktan gençliğe bizleri büyüten, hayata hazırlayan, temel fikirlerimizin oluşmasını sağlayan kişiler öğretmenlerimizdir. Geleceğimizin inşası ve temelinin sağlam olması için hepimiz çabalıyoruz ama en çok iş öğretmenlerimize düşüyor.  Onların bu emeklerinin karşılığı olarak öğretmenlerimize karşı içten bir teşekkürü borç biliriz.

Öğretmenlerimize en içten dileklerimizi, teşekkürlerimizi sunarken onlara karşı tüm sevgimizi gösterebileceğimiz farklı yollar ararız. Onlar için özel olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hediyeler alır, resimler çizer, çiçekler yollarız. Hepsi aslında öğretmenlerimize içten bir teşekkür etmenin farklı yöntemleridir.  Bazen bu klasik yöntemlerin dışına çıkıp farklı şeyler yapmak isteriz. Mesela onları mutlu edecek içi birden çok ürün ile dolu öğretmenler günü hediye kutuları

Biz HelloBox olarak bu konuda sizlere destek sağlamak için bu yılda yepyeni öğretmenler gününe özel konsept hediye kutuları hazırladık. Açtığında öğretmenlerimizi mutlu edecek, içindeki ürünleri yıllarca kullanıp sizleri hatırlayacak tasarımları özenle seçip oluşturduk öğretmenler günü hediye kutularımızı. 

Özenle seçtiğimiz defterler, kalemler, kupa bardaklar, termoslar,  lezzetli çikolata ve bisküvilerle, kolonya, çay ve kahvelerle hazırladığımız öğretmenler gününe özel hediye kutularımız her gittiği öğretmen masasına mutluluk taşıyor. Sizler için hazırladığımız öğretmenler günü hediye kutularımız teşekkürlerimizi en içten bir şekilde yansıtacak öğretmenlerimize.


Akılda kalıcı, şık, kullanışlı tasarımlarla hazırladığımız öğretmenler günü hediye kutularımıza ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.


Daha fazlası için aşağıdaki linkten tüm hediye kutularımızı ziyaret edebilirsiniz.


Desteğiniz ve sevginiz için çok teşekkür ederiz. Bizler her gün büyüyen, işi mutlu etmek üzerine kurulu kocaman bir aileyiz.

Sevgiler,

HelloBox Ekibi 

Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi
Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmenler Günü Hediyesi

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.