Öğretmene Hediye

Öğretmene Hediye

 ÖĞRETMENE HEDİYE

İnsan çekirdek ailesinden çıktıktan sonra ilk olarak okul hayatında öğretmenleri ile muhattap olur ve bu insanın hayatının şekillenmesi için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Bu da öğretmenlik mesleğinin önemini göstermektedir. İyi bir öğretmen öğrencisinin yol göstericisi ve gelecek için idolü olabilir. Öğretmenlerimizi sadece öğretmenler gününde değil her gün mutlu etmeliyiz, ancak tabi ki bu özel günde de unutmamalıyız.

Öğretmene ne hediye alınır?

Kadın öğretmenlere hediye olarak daha çok Türk kahvesi setleri tercih edilmektedir. Özellikle keten bardak altı içeren Türk kahvesi hediye kutuları öğretmenler tarafından çok beğenilmektedir.

Öğretmene hediye için, Türk Kahvesi setlerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek öğretmenlere hediye olarak kol düğmesi, kravat, defter içeren öğretmene özel hediye setleri çok tercih edilmektedir. Öğretmenler günü hediye kutularımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

HelloBox olarak bizler her hazırladığımız öğretmen hediyesiniözenle planlayarak tasarlamaktayız. Örnek vermek gerekirse bazı öğretmenler günü hediye kutularımızı beraber incelemek isteriz. Kutularda renk ve tasarımlara ekstra özen göstermekteyiz. Örnek olarak kahve kutularında tamamlayıcı french press, moka pot, kupa, kahve ölçüm kaşığı gibi ürünler ile desteklemekteyiz. Kahve seven öğretmenlere özel bir hediye kombini ortaya çıkmaktadır. Aynı kombin çay seven öğretmenler için de hazırlanmıştır.

Çok çalışan, öğrencilerine en iyi eğitimi ve öğretimi sunmaya çalışan öğretmenlerimizin bazen durup dinlenmeleri biraz kendilerine vakit ayırmaları da çok önemlidir. Buna vurgu yapan hediye kutularımız da çok beğenilmektedir. Bu tarz hediye kutularının içerisinde öğretmene hediye olarak peştamal, aromaterapi mum, uyku gözlüğü, çikolata gibi ürünler yer almaktadır.

Baş öğretmenimiz ATATÜRK konseptli hediye kutularımız ise öğretmenler gününde en çok satan öğretmen hediyelerimizdendir.

Öğretmenler günü hediye kutularında bu özel güne itafen hazırladığımız özel kupalar yer almaktadır. Özellikle kişiselleştirilebilen kupalar bu sene çok revaçta. En iyi öğretmen yazılı kupalar dilerseniz baş harf dilerseniz tam isim olarak kişiselleştirilebilmektedir.

Öğretmenlere özel hediye mesajlarını bir sonraki blogumuzda bulabilirsiniz.

En kısa zamanda görüşmek üzere,


Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye
Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye Öğretmene Hediye

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.