Kurumsal İşe Giriş – Hoş geldin Kiti (Welcome Kit) Nasıl Hazırlanır?

Kurumsal İşe Giriş – Hoş geldin Kiti (Welcome Kit) Nasıl Hazırlanır?
Yeni olan her şey heyecanlıdır. Heyecanın yanı sıra biraz endişe duymamıza da neden olabilir yenilikler. Yeni bir iş, yeni arkadaşlıklar, yeni bir ofis ortamı ilk zamanlarda bizi çok heyecanlandırabilir ama bu heyecanın yanı sıra adaptasyon sürecini düşünmek biraz endişelendirebilir. Şirketler yeni işe başlayan kişilere organizasyonu benimsetmek, kurum kültürünü tanıtmak, bireylerin kendini daha rahat hissetmesini sağlamak ve hızlı adapte olmalarına yardımcı olmak için destek olmalıdır. Bunun birçok farklı yöntemleri var son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemlerden biri içtenlik ve samimiyetle hazırlanan, kurum kültürünü yansıtan sıcak bir aramıza hoş geldin kutusu! 

Yeni işe başlayanlara özel hazırlanan aramıza hoş geldin kitleri (welcome kit) bireylerin ortama daha hızlı adapte olmasını, ekibin diğer üyeleriyle daha hızlı bağ kurmasını sağlıyor. Kendisini ekibin bir parçası olarak hissetmesine yardımcı olan hoş geldin kitleri bireyin kurum ile arasında hızlı bir bağ oluşturmasını sağlıyor.

HelloBox olarak bu konuda birçok firmaya destek veriyoruz. Şirketlerde yeni işe başlayanlara özel her şirketin kültürüne uyumlu birbirinden farklı temalarda hoş geldin kitleri hazırlıyoruz. Şirketlerin logolarına özel işlevsel ürünler hazırlayıp teslimat detaylarına kadar tüm süreci yönetiyoruz. Bu konuda destek almak isteyen şirketlere hoş geldin kitleri hazırlatırken nelere dikkat etmeli ve hoş geldin hediye kutularında neler olmalı birkaç tavsiyemiz var;
1-Öncelikle şirketin bu projeye ayırabileceği bütçeyi ve bireylerin çalışırken ihtiyaç duyabilecekleri malzemeleri belirleyerek başlayın. 
2-Seçeceğiniz ürünlerin şirket kültürünü yansıtıp yansıtmadığına dikkat edin. 
3-Kurum kültürünü hissettirmek için şirket logonuzu birkaç ürünün üzerinde bulundurun.
4-Motive ve mutlu eden ürünler seçmeye özen gösterin.

Peki hoş geldin kitlerinde neler olmalı?

  • Planlayıcı & Ajanda & Takvim
  • Hoşgeldin ve Tebrik Kartı
  • Şirket Stickerları
  • Kahve Fincanı & Termos
  • Çay & Kahve & Çikolata
  • Bardak Altlığı
  • Logolu Tişört & Sweatshirt
  • Laptop Çantası
  • Mouse Altlığı
  • Kalem vb birçok ürüne hoş geldin kitlerinizde yer verebilirsiniz.

HelloBox olarak tüm kurumsal hediye projelerinize destek vermekten, yeni işe başlayanlara özel hediye kutuları hazırlayıp mutluluklarınıza ortak olmaktan keyif duyuyoruz. Tüm kurumsal hediye projeleriniz için bizimle kurumsal@helloboxturkey.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet vermek için kurduğumuz kurumsal satış ekibimiz HelloBox Corp ekibine ulaşmak ve referans projelerimizi incelemek için tıklayın!

Desteğiniz ve sevginiz için çok teşekkür ederiz. Bizler her gün büyüyen, işi mutlu etmek üzerine kurulu kocaman bir aileyiz.

Sevgiler,

HelloBox Ekibi 

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.