Kurumsal Bayram Hediye Kutusu

Kurumsal Bayram Hediye Kutusu

Kurumsal Bayram Hediye Kutusu

Kurumsal bayram hediye kutusu, şirketlerin çalışan ve müşterilerine bayram tebriklerini iletmek için hazırlanır.

Bizim en çok sevdiğimiz bayram hediye kutularının tatil ile buluştuğu hem "iyi tatiller" hem de "iyi bayramlar" tebriklerini bir arada sunduğumuz kutular. İçeriklerinde peştemal, gözlük, şişme su oyuncağı, güneş kremi vs gibi ürünler olan tatilli bayram kutuları çok revaçtadır. Örnek proje olarak aşağıdaki referans projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Hoşgedin Yaz Hediye Kutusu - Balcıoğlu Hukuk (helloboxcorp.com)

HelloBox Bayrama Özel Hediye Kutularından seçebilir ve bu kutular içerisinde istediğiniz değişiklikleri de yapabilirsiniz.

Kutuları incelemek için tıklayınız. Kurumsal Bayram Hediye Kutuları (helloboxturkey.com)

Kurumsal hediye kutularımız firmanın kurum kültürünü yansıtan bayram tebrik kartları ve kutu logolama ile hazırlanmaktadır. Dilerseniz firmanıza özel kutu çalışması da yapılabilmektedir. Örnek projelerimizi incelemek için aşağıda linki bulunan kurumsal sayfamızı kullanabilirsiniz.

Hellobox Corp   - Referans Kurumsal Hediye Kutusu Projelerimiz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek çok isteriz.

Şirket çalışanlarının motivasyonunu arttırmak, özel günlerde hatırlandığını hissettirip aidiyet duygusunu ve çalışan güvenini arttırmak için tasarlanır. Şirketler bayramda çalışanlarına özel hediye kutuları ile ekip ruhunu yükseltmek, kurum kültürünü benimsetmek ve çalışan bağlılığını arttırmak isteyebilir.

Uzun süredir birlikte çalıştıkları müşterilerine içten bir teşekkür etmek için de bayramda hediye kutusu gönderebilirler. İş hayatının yoğun temposu altında hediye hazırlamaya zamanı olmayan firmalar için HelloBox kurum kültürünüze uygun, size özel ürünlerle en şık bayram hediye kutularını sizler için hazırlıyor.

Kurumsal Bayram Hediye Kutusu İçerikleri

Kurumsal hediye kutuları herkesin zevkine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kutuların içinde yer alan ürünlerden bazıları şu şekildedir:

Türk kahvesi fincanı

Kolonya çeşitleri

Kahve çeşitleri

Bakır cezve

Bayrama Özel Lokum Çeşitleri

Bayrama Özel Çikolata Çeşitleri

Çay çeşitleri

Kupa bardak

Termos

Sukulent gibi daha bir çok çeşit ürün ile hediye kutuları hazırlanıyor.

Hediye kutularımızı istediğiniz doğrultuda özenle hazırlayarak istediğiniz günde ve sorunsuz bir şekilde teslimat yapıyoruz. Teslimat sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. En kaliteli ürünlerden kutularımızı oluşturarak memnun kalmanızı ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

 Kurumsal hediye kutusu projeleriniz için bize her zaman aşağıdaki iletişim numaralarımızdan ve mail ile ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0216 8070444
Email: kurumsal@helloboxturkey.com


Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu
Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu
Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu Kurumsal Bayram Hediye Kutusu

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.