Kuruma Özel Kutu

Kuruma Özel Kutu
Örnek kurumsal hediye kutusu projelerimizi incelemek için TIKLAYINIZ.

HelloBox, kurumsal ekibi HelloBox Corporate ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Talepleriniz için bizlere 0216 8070444 numaralı telefonumuzdan ve kurumsal@helloboxturkey.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kuruma Özel Kutu
Şirketiniz için kuruma özel kutu bir kutu almak istiyorsunuz. Ancak bunu nasıl ve ne zaman yapacağınızı bilmiyor musunuz? Öncelikle ilk yapmanız gereken kutlayacağınız özel haftaları ya da günleri belirlemek. Müşterileriniz, iş ortaklarınız, şirketiniz ya da çalışanlarınız için önemli olan tarihleri dikkate almanızı öneririz. Mesela yılbaşı günümüzde pek çok şirketin değer verdiği bir zaman.
Yeni yıla güzel bir şekilde başlamak için iş ortaklarınıza, partnerlerinize ya da çalışanlarınıza hediye verebilirsiniz. Şirketinize özel hazırlayacağınız biz yılbaşı hediyesi ile onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Bu sayede yeni yılda ilişkilerinizin çok daha sağlam temeller üzerinde gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Welcome Kitlerin Önemi
Şirketlerin yeni çalışanları için hazırlamış olduğu welcome kitleri, organizasyona katılan yeni çalışanların ortama ve işe daha hızlı ısınmasını sağlıyor. Kuruma özel kutu olarak hazırlanan kitler şirketlerin kültürlerini yaratmada da önemli bir rol oynuyor.
Welcome kiti hem işveren hem de çalışan için manevi bir önem taşır. Çalışan, motive olur ve şirket nezdinde kendini önemli hisseder. İşveren ise insana değer verdiğini göstererek çalışanı ile daha en baştan güçlü ilişkiler kurmak için ilk adımı atmış olur.
Kitin etkileşim bakımından etkisine bakarsak, çalışan masasında hoş bir kit ile karşılaşıp bunun muhakkak fotoğrafını çekerek arkadaş çevresi ve ailesiyle paylaşır. Bu da şirkete karşı insanlar tarafında bir sempati duyulmasını sağlar. Ayrıca kit içerisine ekleyeceğiniz kalem, ajanda, suluk ve anahtarlık gibi ürünler de yer alan logonuz marka bilinirliğini de arttıracaktır.

Welcome Kiti İçin Tavsiyeler
Welcome kiti oluşturmadan önce en önemli konu bütçe. Çalışmaya başlamadan önde her bir kuruma özel kutu kiti için tahmini bir bütçe belirleyin.
Yeni işe başlayan çalışanın ihtiyaç duyacağı malzemelerin listesini hazırlayın.
Yeni çalışana verdiğiniz malzemeleri gözden geçirin. İlgi alanlarına ve ihtiyacına göre ürünler ekleyin.
Şirketinizin o yılki vizyon misyon değerleri gibi önceliklerini dikkate alın.
Şirketinizin sektörünü göz önünde bulundurun.
Kitin içerisinde şirketiniz ile ilgili kısa bilgilendirmeleri var ise sayısal dataları, vizyon misyon değerlerinizi konumlamayı atlamayın.

Heyecanla sizlerle yeni kurumsal hediye projelerimizde çalışmak için bekliyoruz,

Saygılarımızla,

ESRAKuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu
Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu
Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu Kuruma Özel Kutu

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.