8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri
Sevdiklerimizi mutlu etmek, onlara verdiğimiz değeri hissettirmek ya da tüm emeklerinin karşılığı olarak teşekkür etmek için her gün özel kılınmalı. Ama bazı günler bu durumları daha görünür kılıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ de o günlerden biri. 

Haklarını arayan bir grup kadının ardından kadın haklarının ve emeklerinin daha çok kıymet görmesi, eşitlik sağlanması adına her yıl 8 Mart’ta büyük bir özenle karşılanan Dünya Emekçi Kadınlar Günü bu yılda aynı özenle karşılanacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde bu yılda her yıl olduğu gibi hayatımıza büyük-küçük tüm dokunuşlarıyla katkı sağlayan kadınlara küçük bir teşekkür etmek için, her zaman desteğimizi hissettirmek için özel kutlamalar yapabilir, hediyeler alabilir, sürprizler hazırlayabiliriz.

Bir kadın girişimci markası olarak özellikle kurumsal şirketlere bu özel ve önemli günde destek vermekten, iş ortaklıkları yapmaktan kadınlar gününe özel hediye kutuları hazırlamaktan gurur duyuyoruz. İş hayatında artan kadın çalışan sayısı ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde firmalar tüm emekleri için kadın çalışanlarına teşekkür etmek istiyor. Biz de HelloBox olarak bu özel günlerde tüm şirketlere kadın çalışanlarına özel hediye kutuları hazırlıyor, özellikle kadınların el emeği olan ürünlere öncelik vererek kadınlar gününe özel hediye kutuları oluşturuyoruz.  Kadınlar gününe özel hediye kutularımızı hazırlarken kadın emeği ile hazırlanan amigurumi oyuncaklara, çantalara, yastık ve koku keselerine, el yapımı çikolata ve kurabiyelere, kuru çiçeklere, toka ve bileklikler gibi nice kadın eli değmiş ürünler seçmeye öncelik veriyoruz.

Aşağıda da sizler için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bazı hediye önerilerimizi derledik.


Yukarıdaki linklere tıklayarak sizin için seçtiğimiz ve diğer tüm kadınlar gününe özel hediye kutularımızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek tüm kadınlar gününe özel hediye kutularımızı firmanıza göre özelleştirebilirsiniz. 

Tüm hediye kutularımızı incelemek için; https://www.helloboxturkey.com/

Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Desteğiniz ve sevginiz için çok teşekkür ederiz. Bizler her gün büyüyen, işi mutlu etmek üzerine kurulu kocaman bir aileyiz.

Sevgiler,

HelloBox Ekibi 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediye Önerileri

YorumlarBu yazıyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.